destek@redelektronik.com 0553 869 20 10

Arçelik Televizyon Servisi Gaziantep | Özel TV Teknik Servis

Arçelik Televizyon - Teknik Servis | Gaziantep

Red Elektronik olarak Arçelik - Televizyon Servisi hizmeti vermekteyiz.

Arçelik Özel TEKNİK SERVİS - TALEP ET

Arçelik Özel TEKNİK SERVİS - TALEP ET

YANDAKİ BUTONA TIKLAYARAK SERVİS ÇAĞIRABİLİRSİNİZ.

Arçelik Televizyon Servis - Gaziantep | ADRES

Emek Mahallesi Doktor Kemal Bayram Caddesi No:22/A - ( Emek Migros Karşısı )

Arçelik Televizyon servisi, Arçelik marka tüm televizyon ürünlerinde teknik servis imkanı sağlamaktadır. Plazma, LCD ve normal televizyon arızalarında yerinde servis imkanı sunan Arçelik Televizyon Servisi bakım, onarım ve montaj işlemleri yapmaktadır. Arızalı ürünleriniz yerinde, konusunda deneyimli ustalarımız sayesinde en kısa sürede onarılmaktadır. Servis elemanlarımız servis yapılacak yere tüm yedek parçalarla gelmektedir. Bu sayede ürünün hangi parçasında sorun var ise ona göre parça değişikliği o anda yapılır ve televizyonunuz çalışır hale getirilir.

Arçelik marka televizyon cihazınızın arızası yerinde çözülemeyecek gibiyse cihaz sizlerden alınarak merkezimize getirilir. Burada uzman servis elemanlarımız Arçelik marka televizyon cihazınızın gereken tüm bakımlarını yaparak çalışır duruma getirmektedir.

Arçelik Televizyon Servisimiz Gaziantep'in tüm semt ve mahallerine haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
Televizyon Servisi

Arçelik Tv, Led, Plazma Montaj çalışmalarının doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Çünkü yapılan yanlış ile sökülüp tekrar montaj yapılması; hem çok zahmetli, hem çok masraflı, hem de cihazın zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle dayanıklı bir alan seçilerek montaj çalışmaları başlar.

Zemine göre doğru aparatların seçimi de önemlidir. Cihazın çevresinde gaz kaçağı oluşturabilecek farklı cihazlarda kullanılmamalıdır.

Kapılara yakın alanlarda olmaması gerektiği gibi farklı elektronik cihazlara zarar verebilecek bir ortam da bulunmaması önerilir.

Arızalar ve Nedenleri

Arçelik Elektronik cihazlar zaman içerisinde arızalanabilir. Tv, Led, Plazma arızalarında da pek çok faktör etkili olabilir. Cihazınızın kumandası çalışmıyor ise pillerini kontrol edebilir, cihaz ile iç ünite arasındaki mesafeden sinyal alıp almadığına bakabilirsiniz.

Gaziantep Arçelik Servisi olarak uzman personelimizle, zengin araç filomuzla ve garantili hizmet politikamız ile Gaziantep genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllardır deneyim sahibi olmamız ve servis hizmetini sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Arçelik Servisimiz müşteri memnuniyetini yükseltmeyi ve en uygun fiyat politikasıyla tüketiciye yardımcı olmayı misyon edinmiştir. Firmamız uzman teknisyenlerle Arçelik markalı Lcd Led Tv Plazma televizyonlarının her türlü arızalarını kısa sürede gidermekte olup yapılan tamir işlemlerinde "Arçelik Orjinal Yedek Parça" kullanmaktayız.
Arçelik servisi gaziantep, Arçelik televizyon servisi gaziantep

admin

Tıkla | Ara
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize destek@redelektronik.com e-posta gönderin .

× Nasıl yardımcı olabilirim?