destek@redelektronik.com 0553 869 20 10

LG - Teknik Servis | Gaziantep

Red Elektronik olarak LG - Televizyon, Akıllı Telefon & Beyaz Eşya Servisi hizmeti vermekteyiz.

LG Servis - Gaziantep | ADRES

Emek Mahallesi Doktor Kemal Bayram Caddesi No:22/A - ( Emek Migros Karşısı )

LG TEKNİK SERVİS - TALEP ET

LG TEKNİK SERVİS - TALEP ET

YANDAKİ BUTONA TIKLAYARAK SERVİS ÇAĞIRABİLİRSİNİZ.

LG Televizyon servisi, LG marka tüm televizyon ürünlerinde teknik servis imkanı sağlamaktadır. Plazma, LCD ve normal televizyon arızalarında yerinde servis imkanı sunan LG Televizyon Servisi bakım, onarım ve montaj işlemleri yapmaktadır. Arızalı ürünleriniz yerinde, konusunda deneyimli ustalarımız sayesinde en kısa sürede onarılmaktadır. Servis elemanlarımız servis yapılacak yere tüm yedek parçalarla gelmektedir. Bu sayede ürünün hangi parçasında sorun var ise ona göre parça değişikliği o anda yapılır ve televizyonunuz çalışır hale getirilir.

LG marka televizyon cihazınızın arızası yerinde çözülemeyecek gibiyse cihaz sizlerden alınarak merkezimize getirilir. Burada uzman servis elemanlarımız LG marka televizyon cihazınızın gereken tüm bakımlarını yaparak çalışır duruma getirmektedir.

LG Televizyon Servisimiz Gaziantep'in tüm semt ve mahallerine haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
Televizyon Servisi

LG Tv, Led, Plazma Montaj çalışmalarının doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Çünkü yapılan yanlış ile sökülüp tekrar montaj yapılması; hem çok zahmetli, hem çok masraflı, hem de cihazın zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle dayanıklı bir alan seçilerek montaj çalışmaları başlar.

Zemine göre doğru aparatların seçimi de önemlidir. Cihazın çevresinde gaz kaçağı oluşturabilecek farklı cihazlarda kullanılmamalıdır.

Kapılara yakın alanlarda olmaması gerektiği gibi farklı elektronik cihazlara zarar verebilecek bir ortam da bulunmaması önerilir.

Arızalar ve Nedenleri

LG Elektronik cihazlar zaman içerisinde arızalanabilir. Tv, Led, Plazma arızalarında da pek çok faktör etkili olabilir. Cihazınızın kumandası çalışmıyor ise pillerini kontrol edebilir, cihaz ile iç ünite arasındaki mesafeden sinyal alıp almadığına bakabilirsiniz.

Gaziantep LG Servisi olarak uzman personelimizle, zengin araç filomuzla ve garantili hizmet politikamız ile Gaziantep genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllardır deneyim sahibi olmamız ve servis hizmetini sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. LG Servisimiz müşteri memnuniyetini yükseltmeyi ve en uygun fiyat politikasıyla tüketiciye yardımcı olmayı misyon edinmiştir. Firmamız uzman teknisyenlerle LG markalı Lcd Led Tv Plazma televizyonlarının her türlü arızalarını kısa sürede gidermekte olup yapılan tamir işlemlerinde "LG Orjinal Yedek Parça" kullanmaktayız.
LG Televizyon, Telefon, Bilgisayar ve Beyaz Eşya Teknik Servisi. lg servis, lg servisi gaziantep, lg teknik servisi gaziantep, lg servisi gaziantep, lg gaziantep teknik servisi, lg telefon servisi gaziantep, lg telefon teknik servisi gaziantep, lg telefon gaziantep, lg televizyon servisi gaziantep, lg televizyon teknik servisi gaziantep, lg televizyon gaziantep, lg bilgisayar servisi gaziantep, lg bilgisayar teknik servisi gaziantep, lg bilgisayar gaziantep, lg beyaz eşya teknik servis gaziantep, lg beyaz eşya teknik servis, lg beyaz eşya servis, gaziantep televizyon tamircisi
Tıkla | Ara
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize destek@redelektronik.com e-posta gönderin .

× Nasıl yardımcı olabilirim?